Po wielu miesiącach zmagań z remontem byłego sklepu mięsnego, nadszedł czas  otwarcia Klubu Przystań za Wartą. Uroczystość odbyła się...

Otwarcie Klubu Przystań za Wartą

Autor: | 20:59


Po wielu miesiącach zmagań z remontem byłego sklepu mięsnego, nadszedł czas  otwarcia Klubu Przystań za Wartą. Uroczystość odbyła się w niedzielę, 4 października 2015 roku i wzięli w niej udział członkowie Stowarzyszenia, wolontariusze, a także przedstawiciele Prowincji Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej oraz lokalna społeczność.Program niedzieli rozpoczął się Mszą Świętą w Parafii pw. św. Józefa w Gorzowie Wlkp., po której przyszedł czas obiadu i podziękowań dla najbardziej zaangażowanych osób.
Oficjalne otwarcie Klubu zaplanowano na godzinę 16. Na Miejsce przybyło około 50 osób - wolontariuszy, przyjaciół i kibiców naszego dzieła. W imeniu Stowarzyszenia głos zabrali Wiceprezes - Stanisława Jarosz oraz Prezes - o. Piotr Darasz. W symbolicznym przecięciu wstęgi pomógł również Ojciec Prowincjał, który jest honorowym członkiem Stowarzyszenia.

Kiedy drzwi Klubu uwolniły się od biało-czerwonej wstążki, goście mogli wejść do środka i zobaczyć efekty kilkomiesięcznej pracy.
Podczas spotkania otrzymaliśmy masę ciepłych słów, gratulacji i życzeń, z które serdecznie dziękujemy!

Za udostępnienie fotografii dziękujemy pani Idze Borowskiej-Krajnik (ZielonoNiebieski Team Fotograficzny) oraz panu Pawłowi Intkowi.
Nowszy post Starszy post Strona główna