KROK 1: AKT ZAWIERZENIA 1. Spowiedź św. w pierwszą sobotę miesiąca (może być także kilka dni wcześniej lub później). 2. Komunia...

KROK 1: AKT ZAWIERZENIA1. Spowiedź św. w pierwszą sobotę miesiąca (może być także kilka dni wcześniej lub później).

2. Komunia święta w pierwszą sobotę miesiąca (musimy być w stanie łaski, jeżeli spowiedź jest w innym dniu).

3. Różaniec w intencji wynagradzającej w pierwszą sobotę miesiąca. Odmawiamy jedną część czyli pięć tajemnic.

4. 15 minutowe rozważanie na temat jednej lub wielu tajemnic różańcowych w pierwszą sobotę miesiąca.

5.Poświęcenie swojego życia Niepokalanemu Sercu Maryi. Akt Zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski do odebrania w Kościele św. Józefa przy ul. Brackiej 7.

A. Podpisany Akt przynosimy ze sobą na mszę św. w pierwszą sobotę miesiąca. Na odwrocie Aktu piszemy prośby do Matki Bożej.
B. W czasie mszy św. w pierwszą sobotę miesiąca podczas ofiarowania oddajemy nasze Akty Zawierzenia, które są składane przy ołtarzu. Po zakończonej mszy św. następuje wspólne odnowienie Zawierzenia swojego życia Niepokalanemu Sercu Maryi i następnie odbieramy swoje przyniesione Akty Zawierzenia. Ważną rzeczą jest, aby po mszy św. pozostać w kościele i osobiście odczytać treść modlitwy, która znajduje się w Akcie Zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi.


KAŻDY Z WARUNKÓW PODEJMUJEMY W INTENCJI WYNGRADZAJĄCEJ NIEPOKALANEMU SERCU MARYI ZA SWOJE GRZECHY.Przeczytaj więcej klikając TUTAJ