W jubileuszowym roku naszej Parafii, Stowarzyszenie przygotowało wystawę zdjęć obrazujących historię kościoła przy Brackiej. Można ją b...

Autor: | 18:15

W jubileuszowym roku naszej Parafii, Stowarzyszenie przygotowało wystawę zdjęć obrazujących historię kościoła przy Brackiej. Można ją było podziwiać m.in. podczas festynów (Boże Ciało oraz pożegnanie wakacji nad Wartą), w kościele katedralnym oraz pw. Chrystusa Króla, w Archiwum Państwowym, w czasie Dni Gorzowa oraz w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej. Przygotowano także wspomnienia osób związanych z naszą Parafią, które ukazały się w biuletynie. Wydrukowano 700 egzemplarzy wydawnictwa, które trafiły do szkół, bibliotek, Domu Historii Miasta, Biura Promocji Miasta oraz wielu osób prywatnych.  Zadanie dofinansowane przez Miasto Gorzów Wlkp. 
Nowszy post Starszy post Strona główna