W pierwszy weekend grudnia kilkuosobową grupą wyruszyliśmy do Poznania, gdzie uczestniczyliśmy w warsztatach muzyki gospel. Przygotował...

Autor: | 17:47

W pierwszy weekend grudnia kilkuosobową grupą wyruszyliśmy do Poznania, gdzie uczestniczyliśmy
w warsztatach muzyki gospel. Przygotował je chór Gospel Joy, który znany jest m.in. z występów w telewizyjnym programie Mam talent. Podczas dwóch dni, pod okiem trzech instruktorów : Karen Burke (Kanada), Agnieszki Górskiej – Tomaszewskiej (Polska) i pastora Davida Daniela (Wielka Brytania) nauczyliśmy się 10 piosenek w stylu gospel. Prowadzący warsztaty charakteryzowali się niesamowitymi barwami głosów, potrafili wznosić się na wyżyny, by za chwilę obdarzać nas niskimi dźwiękami. Praca pod ich okiem była prawdziwą przyjemnością i wyróżnieniem. 
Zwieńczeniem nauki był koncert, który daliśmy w auli jednej z poznańskich uczelni. Stworzyliśmy ponad dwustuosobowy chór, co sprawiało, że wszystkie piosenki brzmiały głośno i radośnie. Warsztaty Gospel to dziś wspaniałe wspomnienie, które melodyjnie brzmi z tyłu głowy w codziennym życiu. I choć śpiew nie jest tym, czym zajmuję się profesjonalnie, to z całego serca polecam warsztaty wszystkim, którzy uwielbiają się śmiać, odkrywać na nowo Boga i spędzać czas w gronie radosnych osób! 


Nowszy post Starszy post Strona główna