Zapraszamy Cię do udziału w 6. edycji "Modlitwy za miasto w intencji zadośćuczynienia za grzechy popełniane w Gorzowie". Rozpoczyn...

Modlitwa za miasto Gorzów - zapowiedź

Autor: | 15:33

Zapraszamy Cię do udziału w 6. edycji "Modlitwy za miasto w intencji zadośćuczynienia za grzechy popełniane w Gorzowie". Rozpoczynamy Eucharystią i Nabożeństwem Wywyższenia Krzyża w piątkowy wieczór (6 maja). W sposób szczególny zachęcamy Cię, abyś znalazł choć chwilę i wspólnie z innymi gorzowianami zawierzył siebie, swoją rodzinę i innych mieszkańców naszego miasta Miłosierdziu Bożemu. Całonocna Adoracja Najświętszego Sakramentu będzie miała miejsce w parafii św. Józefa przy ul.Brackiej z piątku na sobotę (6-7 maja).

W sobotę (7 maja), wzorem ubiegłych lat, modlitwa przyjmie formę nieustannego czytania Pisma Świętego (chętne osoby prosimy o kontakt telefoniczny celem umówienia godziny dyżuru). Więcej info zamieściliśmy na plakacie. Fragmenty Biblii będzie można również usłyszeć na antenie Radia Plus Gorzów. Zachęcamy, abyśmy wspólnie prosili o wszelkie łaski potrzebne dla naszego miasta.

Wydarzenie patronatem objęli biskup zielonogórsko-gorzowski Tadeusz Lityński i o. Paweł Zając OMI, prowincjał Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej.

Nowszy post Starszy post Strona główna